Otwieramy nabór projektów inwestycyjnych!

Rozpoczynamy nabór innowacyjnych spółek poszukujących finansowania! Rozwiń swój biznes, pozyskaj kapitał i wykorzystaj potencjał marketingowy crowdinvestingu z CONDA!


W pierwszym kwartale 2016 roku CONDA rozpoczęła działalność w Polsce. Stwarzamy przedsiębiorcom możliwość przeprowadzenia kampanii inwestycyjnego finansowania społecznościowego na skalę krajową lub międzynarodową. Zgłoś się do 10.02.2016 opisując krótko swój projekt i skorzystaj ze specjalnych warunków oferty!


Jakich firm i projektów szukamy?


Kampania crowdinvesting daje nie tylko możliwość pozyskania kapitału, ale także rozwoju biznesu dzięki licznym korzyściom pozafinansowym. Szeroki zasięg dobrze prowadzonej kampanii przekłada się budowę wizerunku, pozyskanie kontrahentów, zbudowanie społeczności wokół projektu oraz efektywny marketing.


Najłatwiej korzyści te mogą wykorzystać spółki działające w segmencie B2C, ale nie wprowadzamy takiego ograniczenia. Zachęcamy do zapoznania się z opisami kilku przykładów kampanii, które zakończyły się sukcesem na naszej platformie.


Poszukujemy do współpracy spółek lub projektów, których potrzeby kapitałowe wahają się od 50 000 do 750 000 euro. Kampanie na CONDA opierają się na finansowaniu mieszanym (mezzanine), co oznacza, że inwestorzy nie obejmują udziałów ani akcji Twojej spółki, ale aktywnie uczestniczą w jej rozwoju.


Zgłoszeń należy dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego po zalogowaniu.


O CONDA Crowdinvesting


CONDA to bardzo szybko rozwijająca się europejska platforma crowdfundingu inwestycyjnego. Łączymy przedsiębiorców z inwestorami tworząc warunki rozwoju dla projektów o wysokim potencjale wzrostu. Nasz zespół składa się z ambitnych i doświadczonych ludzi, dla których innowacyjność, kreatywność i przedsiębiorczość to wartości, a nie tylko hasła.


Główna siedziba CONDA znajduje się we Wiedniu w Austrii, ale mamy lokalne zespoły w 5 innych krajach – Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii oraz Polsce. Do tej pory przedsiębiorcy, z którymi współpracujemy pozyskali łącznie ponad 8 milionów euro, a każdego dnia ta kwota rośnie!


Zobacz więcej informacji o CONDA lub poznaj wybrane kampanie zakończone sukcesem!

0 comments Login
No comments found.
No elements found.
Loading