CONDA – historie sukcesu

Kampania crowdinvestingowa to szansa nie tylko na pozyskanie kapitału, ale także zwiększenie potencjału marketingowego i wizerunkowego innowacyjnych firm. Prezentujemy kilka zakończonych sukcesem kampanii z naszej platformy.


CONDA funkcjonuje obecnie na 7 europejskich rynkach – w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Lichtensteinie, Słowacji, Słowenii i Polsce. Do tej pory na naszej platformie sukcesem zakończyło się 41 kampanii, w ramach których przedsiębiorcy pozyskali ponad 8,1 miliona euro.


Oto wybrane kampanie.

KAHEE i KAHEE 2

Kahee to producent napoju o działaniu pobudzającym, którego receptura powstała w wyniku badań naukowych. Właściciele spółki docenili liczne korzyści kampanii na CONDA i skutecznie pozyskali środki na rozwój. Dwukrotnie!


crowdinvesting polska


Przy pierwszym podejściu Kahee pozyskało 249 900 euro od 300 inwestorów. Duży sukces wizerunkowy i dynamiczny rozwój firmy spowodował, że zainteresowanie inwestorów nie spadało, więc spółka przeprowadziła drugą kampanię. W jej trakcie pozyskali aż 763 600 euro od 672 inwestorów, bijąc rekord!

RAPID WIEDEŃ

Rapid Wiedeń to wiodący klub piłkarski austriackiej ekstraklasy. W ramach kampanii invesTOR (gra słów z j. niemieckiego – Tor to bramka, gol) klub postanowił zaangażować swoich fanów i jednocześnie zaprosić ich do inwestycji. Zaproponowano 3 równoległe propozycje inwestycyjne o różnym horyzoncie spłaty. Dodatkowym elementem grywalizacji w inwestycji są bonusy w oprocentowaniu zależne od wyników sportowych Rapidu.


crowdfunding sport


Do tej pory Rapid od inwestorów pozyskał 2 823 600 euro, dostępnych pakietów inwestycyjnych pozostało już niewiele. Co ciekawe piłkarze w ramach promocji kampanii na koszulkach występują z logiem CONDA!


rapid wieden crowdfunding

WÓZ MIESZKALNY

Dzięki pozyskaniu ponad 144 tys. euro projektanci innowacyjnego przenośnego domu mieli możliwość rozwijania biznesu. Ich design, pomysłowość i przygotowanie merytoryczne zostały docenione przez społeczność inwestorów. Firma rozwija się stabilnie, zdobywając nagrody i przede wszystkim sprzedając kolejne wersje swojego nietypowego produktu!

conda crowdinvesting poland

To tylko część zakończonych sukcesem kampanii, przy których pracowaliśmy. Będziemy publikować krótkie opisy innych przykładów, ale obecnie koncentrujemy się rozpoczęciu pierwszych projektów w Polsce – zapraszamy do współpracy!

0 comments Login
No comments found.
No elements found.
Loading