Inwestuj z pomocą crowdinvestingu, udziałowego finansowania społecznościowego

Weź udział w obiecujących projektach.

Na platformie CONDA masz możliwość zainwestowania nawet małych kwot w dobrze rokujące przedsiębiorstwa o dużym potencjale wzrostu. W ten sposób umożliwisz realizację innowacyjnych pomysłów, a sam w długiej perspektywie będziesz odnosić korzyści z sukcesu przedsiębiorstwa.

crowdfunding conda investieren

Zasady funkcjonowania inwestycyjnego finansowania społecznościowego

Inwestycje w najlepsze pomysły biznesowe

Przedsiębiorcy mają innowacyjny pomysł na biznes, na który potrzebują środków finansowych. W tym celu zakładają – w trybie online – projekt udziałowego finansowania społecznościowego na portalu CONDA, a Ty masz możliwość zainwestować w ten projekt kwotą już od 100 euro.

Najlepsze z możliwych wsparcie społeczności oraz informacja zwrotna

Wraz z naszymi ekspertami towarzyszymy przedsiębiorcom w trakcie realizacji ich projektów, żeby je jak najskuteczniej wesprzeć. A Ty sam określasz, jak dalece chcesz uczestniczyć w projekcie – możesz przy tym przekazać informację zwrotną przedsiębiorcom, wymieniać się z innymi inwestorami lub zapoznać z działalnością firmy.

Sytuacja win-win

Jeżeli przedsiębiorstwo odniesie sukces, to wszyscy na tym skorzystają. Ty jako inwestor będziesz partycypował w sukcesie przedsiębiorstwa i otrzymasz od niego wypłaty.

Przegląd Twoich korzyści

  • Zyskujesz na regularnych wypłatach.
  • Uczestniczysz we wzroście wartości przedsiębiorstwa.
  • Jako inwestor otrzymujesz specjalne bonusy od przedsiębiorstw.
  • Wiesz dokładnie, dokąd płyną Twoje pieniądze i masz bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami.

Poradnik inwestora

Inwestujesz po raz pierwszy? Potrzebujesz wsparcia przy wyborze projektów udziałowego finansowania społecznościowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który powinien Ci ułatwić indywidualną ocenę przedsiębiorstw.

Najczęściej zadawane pytania o inwestycyjne finansowanie społecznościowe

Ile będzie mnie kosztować korzystanie z platformy CONDA Crowdinvesting?

Zgłoszenie i korzystanie z naszej platformy są dla Ciebie darmowe.

Ewentualne koszty dodatkowe mogą wystąpić w przypadku realizacji inwestycji zagranicznych.

Co otrzymam w zamian za moją inwestycję?

W przypadku pożyczek udziałowych lub pożyczek podporządkowanych otrzymasz roczne oprocentowanie zainwestowanego kapitału, a także partycypujesz we wzroście wartości przedsiębiorstwa podczas trwania umowy.

Poza tym, jako inwestor otrzymasz od danego przedsiębiorstwa świadczenia specjalne, takie jak np.: ulgi, prezenty, specjalne bonusy itp.

Informacje szczegółowe, takie jak: wysokość Twoich spłat, Twoje odsetki bazowe oraz premia z tytułu wzrostu wartości, znajdziesz na stronie projektu.

Dlaczego mam inwestować właśnie na platformie CONDA?

CONDA to nie tylko miejsce spotkań przedsiębiorców i inwestorów. Wspieramy Cię podczas realizacji inwestycji i udzielamy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania.

Inwestycje w Austrii, Niemczech i Szwajcarii (DACH) oraz CEE
Na naszej platformie masz możliwość inwestowania w przedsiębiorstwa z Austrii, Niemiec i Szwajcarii oraz krajów Europy Centralnej. Dzięki temu masz szansę nie tylko poszerzyć Twoje portfolio, lecz także otrzymując rzetelny przegląd innowacji wdrażanych w sąsiednich krajach.

Jakość projektów
Dokonujemy starannego wyboru projektów, ponieważ bardzo nam zależy na zaoferowaniu jak najszerszego portfolio projektowego.

Na stronach poszczególnych projektów znajdziesz szczegółowe informacje, takie jak: strategia rozwoju przedsiębiorstwa, zespół pracowników, rynki. Wspieramy Cię w procesie inwestowania.
Nasz zespół służy Ci – telefonicznie albo mailem – radą we wszystkich kwestiach związanych z udziałem, potencjalnymi zyskami i ryzykiem. W trakcie realizacji projektu inwestycyjnego utrzymujemy z Tobą stały kontakt – otrzymasz od nas bieżące informacje na temat rozwoju Twojej inwestycji oraz na temat kolejnych aktywności.

W naszych Pytaniach i odpowiedziach znajdziesz dalsze informacje na temat: naszych umów, warunków inwestowania, Twoich szans oraz ryzyka.

Jesteś ciekaw, w jakie projekty możesz zainwestować aktualnie?
Tutaj odkryj wszystkie szanse inwestycyjne.

Co to jest "próg finansowania", a co oznacza "górna granica finansowania"?

Próg finansowania to suma minimalna, którą przedsiębiorstwo musi osiągnąć, żeby doszło do finansowania projektu. Ten próg stanowi we wszystkich naszych projektach każdorazowo 100%.

Każdy projekt posiada również swoją górną granicę finansowania, odzwierciedlającą maksymalną kwotę, którą przedsiębiorstwo może osiągnąć w kampanii udziałowego finansowania społecznościowego.

Jeżeli w trakcie realizacji projektu próg finansowania nie zostanie osiągnięty, to projekt kończy się niepowodzeniem i wszyscy inwestorzy otrzymują automatycznie zwrot wpłaconych kwot. Jeżeli natomiast górna granica finansowania zostanie osiągnięta przed zakończeniem realizacji projektu, to projekt odnosi sukces.

Czy masz jeszcze pytania? Przejrzyj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakładce Pomoc.

Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do newslettera!
Error

Zdaniem inwestorów

crowdfunding alm niko
Kapitałowi prywatnemu trzeba pozwolić pracować. CONDA to umożliwia i tym samym pokazuje, jak w przyszłości będą funkcjonować gospodarka i jej finansowanie: na zasadzie współpracy pomiędzy działającymi na własną odpowiedzialność inwestorami i przedsiębiorcami.
Niko Alm
crowdfunding ceh markus
CONDA posiada bogatą sieć ekspertów i partnerów, dlatego jest dla mnie najpewniejszą, najbardziej profesjonalną i najkompetentniejszą platformą crowdinvestingową, z najlepszymi pomysłami na biznes i - w długiej perspektywie - bardzo dużymi szansami na zwrot z kapitału.
Marcus Ceh
crowdfunding altrichter michael
Crowdivesting przebija się od  pewnego czasu coraz skuteczniej, bo nadaje się znakomicie do wielu modeli biznesowych, zwłaszcza w obszarze B2C. I naprawdę bardzo się cieszę, że za sprawą firmy CONDA istnieje u nas tak bardzo zaangażowany team, który ten temat tak mocno wspiera i popularyzuje!
Michael Altrichter

Minimalizujcie Wasze ryzyko

Państwa inwestycja w projekt crowdinvestingowy ma szansę na wysokie stopy zwrotu z kapitału oraz na pokaźną premię z tytułu wzrostu wartości. Jednocześnie ponosicie Państwo część ryzyka biznesowego. Gdy firma nie osiągnie swoich celów, to i Państwa inwestycja będzie tym dotknięta. Oznacza to, że Państwa inwestycja w najgorszym z możliwych scenariuszu, czyli w przypadku upadłości przedsiębiorstwa, poniesie porażkę. Ryzyko ograniczy się jednak wyłącznie do Państwa inwestycji, a nie obejmie Was zobowiązanie do dokonania dopłat. Dlatego zainwestujcie najlepiej w wiele różnych projektów i skompensujcie pojedynczą stratę wysokimi zyskami z innych przedsiębiorstw.

crowdfunding conda crowdinvesting