Nasza misja

Umożliwiamy kontakt przedsiębiorców z inwestorami i wspólnie tworzymy podstawy do realizacji dobrze rokujących pomysłów na biznes.

Jesteśmy przekonani o tym, że przyszłość leży w rękach młodych i innowacyjnych przedsiębiorców. Dlatego naszym zadaniem jest wspieranie takich przedsiębiorców i wspólne tworzenie podstaw do urzeczywistniania ich wizji.

crowdfunding conda crowdinvesting

Nasze zasady działania

CONDA to więcej niż tylko platforma inwestycyjna. CONDA jest ogniwem łączącym przedsiębiorców i inwestorów w celu wspólnej realizacji wielkich przedsięwzięć.

W firmie CONDA na pierwszym planie są ludzie.
Przywiązujemy szczególną wagę do kontaktu osobistego i bliskości regionalnej: czy to w relacjach z przedsiębiorcami, naszymi inwestorami, partnerami, czy też oczywiście z naszym międzynarodowym zespołem współpracowników.

Bliskość regionalna oraz inwestycje ponad granicami.
Na platformie CONDA istnieje możliwość inwestowania – ponad granicami – w przedsiębiorstwa europejskie. Stale pracujemy nad rozszerzeniem naszej społeczności inwestorów.

Mimo faktu, że jesteśmy wiodącą platformą międzynarodową jest dla nas bardzo ważne to, żeby dać inwestorom możliwość bezpośredniego zaangażowania w lokalne kampanie crowdinvestingowe. W ten sposób zarówno wspierają oni własne lokalizacje biznesowe, jak i otrzymują możliwość działania blisko wspieranych przedsiębiorstw, przez co „trzymają rękę na pulsie”.

Co więcej, również przedsiębiorcy korzystają ze współpracy z naszymi partnerami regionalnymi, z którymi mogą nawiązać osobisty kontakt. A to z kolei umożliwia indywidualne podejście do naszych klientów celem jak najlepszej obsługi całej kampanii udziałowego finansowania społecznościowego.

Wiedza ekspercka, zespół pracowników i doświadczenie
Dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym partnerom posiadamy szeroką wiedzę ekspercką na rozmaitych rynkach i w różnych branżach. W ten sposób osiągamy w naszych projektach crowdinvestingowych najwyższą jakość. Ten proces zaczyna się już podczas obszernej i konsekwentnej selekcji najlepszych pomysłów, której dokonujemy wraz z naszym Advisory Board.

Żeby zapewnić naszym klientom najlepszą z możliwych bazę do osiągnięcia sukcesu ich przedsiębiorstw, zapewniamy zarówno profesjonalne usługi, jak i kompetentne doradztwo. Ważną rolę odgrywają przy tym nasze rozbudowane sieci partnerskie i społeczność CONDA.

Podstawą są dla nas zawsze pomysły. Ale to zespół pracowników i ich zaangażowanie pozwalają te wizje zrealizować!

Zespół założycielski

Kto kryje się za pomysłem firmy CONDA.

crowdfunding pöltner paul
Paul Pöltner - Managing Partner Finance & Business Development
Więcej o Paulu…

Paul to doświadczony przedsiębiorca i manager. Studiował Software Engineering i Internet Computing oraz zarządzanie informatyką na wiedeńskim Uniwersytecie Technicznym (Technische Universität Wien), a potem ekonomikę przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w tym samym mieście (Wirtschaftsuniversität Wien). W roku 2001 założył firmę usługową w branży IT, którą przez wiele lat z sukcesem prowadził, a w roku 2008 sprzedał. Bezpośrednio po tym rozpoczął karierę w firmie doradczej TPA Horwath jako aplikant doradcy podatkowego. Jako współzałożyciel i prezes Paul od powiada za strategię i działania operacyjne firmy CONDA.

Crowdfunding Daniel Horak
Daniel Horak - Managing Partner Sales & Marketing
Więcej o Danielu…

Daniel ukończył studia licencjackie i magisterskie na kierunku informatyka ekonomiczna w wiedeńskiej Wyższej Szkole Zawodowej (Fachhochschule Technikum Wien) oraz studia magisterskie z zarządzania przedsiębiorstwem na Wyższej Szkole Zawodowej (Fachhochschule Wien), również w Wiedniu. Przed podjęciem pracy w firmie CONDA zbierał doświadczenia w zakładaniu przedsiębiorstwa już od 2007 roku, kiedy to założył swój start-up Spoken Language System. Jako współzałożyciel i prezes spółki CONDA Daniel jest jej siłą napędową w obszarze marketingu i sprzedaży.

Zespół CONDA Crowdinvesting

Crowdfunding Team Slovenia

COO CONDA Słowenia

ROK STARIČ
crowdfunding brunner levin

COO CONDA Niemcy

LEVIN BRUNNER
crowdfunding binder florian

COO CONDA Austria

FLORIAN BINDER
crowdfunding timmel karin

Chief Marketing Officer

KARIN TURKI
crowdfunding lipper

Chief of Investment Management

MICHAEL LIPPER